
Waist Chain Metal Copper Clad Iron Simple Style Ball Chain For Girls
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Clad Iron Chain |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 8g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images






Waist Chain Metal Copper Clad Iron Simple Style Ball Chain For Girls
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Clad Iron Chain |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Clad Iron Chain |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 8g |























