
Waist Chain Metal Starfish Imitation Turquoise Casual Style For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Casual Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 34g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images



Waist Chain Metal Starfish Imitation Turquoise Casual Style For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Casual Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Casual Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 34g |























