
Watch Alloy Band And Case Oval Business Style Waterproof Luminous
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 218g |
More Images







Watch Alloy Band And Case Oval Business Style Waterproof Luminous
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 218g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 218g |























