Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Quartz Sports Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images
Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Clasp Round Dial Quartz Sports Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















