
Watch Alloy Imitation Leather Stainless Steel Hip Hop Style Skull Decoration Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Weight | 50g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images








Watch Alloy Imitation Leather Stainless Steel Hip Hop Style Skull Decoration Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Weight | 50g |





















