🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Watch Alloy Plastic Square Retro Soft Rubber Quartz Ladies Leisure
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Weight | 31g |
Select Color
From $0.97
Original: $2.77
-65%Watch Alloy Plastic Square Retro Soft Rubber Quartz Ladies Leisure—
$2.77
$0.97More Images










Watch Alloy Plastic Square Retro Soft Rubber Quartz Ladies Leisure
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Weight | 31g |























