
Watch Alloy Stainless Steel Band Round Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 43g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images








Watch Alloy Stainless Steel Band Round Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Dial Diameter | 39Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 43g |





















