
Watch Alloy Stainless Steel Band Round Ordinary Glass Mirror Leisure Starry Rhinestone Roman Numeral Quartz
Watch Alloy Stainless Steel Band Round Ordinary Glass Mirror Leisure Starry Rhinestone Roman Numeral Quartz
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images







Watch Alloy Stainless Steel Band Round Ordinary Glass Mirror Leisure Starry Rhinestone Roman Numeral Quartz
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |





















