
Watch Alloy Stainless Steel Octagonal Rhombus Luminous Classic Fashion Business Universal
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Weight | 80g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images






Watch Alloy Stainless Steel Octagonal Rhombus Luminous Classic Fashion Business Universal
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Weight | 80g |





















