
Watch Bracelet Fashion Cat Ear Flower Magnet Buckle Milan Mesh Stainless Steel Alloy Band For Female
Watch Bracelet Fashion Cat Ear Flower Magnet Buckle Milan Mesh Stainless Steel Alloy Band For Female
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $5.02
-65%$5.02
$1.76More Images











Watch Bracelet Fashion Cat Ear Flower Magnet Buckle Milan Mesh Stainless Steel Alloy Band For Female
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |





















