Watch Casual Simple Thin Luminous Quartz Alloy Alloy Stainless Steel Silicone Mineral Tempered Glass Round
Watch Casual Simple Thin Luminous Quartz Alloy Alloy Stainless Steel Silicone Mineral Tempered Glass Round
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 36g |
Original: $12.24
-65%$12.24
$4.28More Images
Watch Casual Simple Thin Luminous Quartz Alloy Alloy Stainless Steel Silicone Mineral Tempered Glass Round
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 36g |





















