
Watch Men's Casual Steel Band Round Dial Alloy Case Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images








Watch Men's Casual Steel Band Round Dial Alloy Case Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |























