
Watch Simple Fashion Round Dial Men's Quartz Watch With Luminous Waterproof Steel Strip Belt Alloy Case Stainless Steel Buckle
Watch Simple Fashion Round Dial Men's Quartz Watch With Luminous Waterproof Steel Strip Belt Alloy Case Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 109g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images







Watch Simple Fashion Round Dial Men's Quartz Watch With Luminous Waterproof Steel Strip Belt Alloy Case Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 109g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 109g |





















