
Waterproof Luminous Ultrathin Business Style Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror
Waterproof Luminous Ultrathin Business Style Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Original: $10.80
-65%$10.80
$3.78More Images










Waterproof Luminous Ultrathin Business Style Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Sapphire Crystal Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |





















