
Wedding Accessories Rhinestone Waist Belt Luxury Simple Style With Diamond Pattern Electroplating
Wedding Accessories Rhinestone Waist Belt Luxury Simple Style With Diamond Pattern Electroplating
| Belt Buckle Material | Rhinestone |
|---|---|
| Design Details | Diamond |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Diamond |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 104g |
Original: $5.30
-65%$5.30
$1.85More Images




Wedding Accessories Rhinestone Waist Belt Luxury Simple Style With Diamond Pattern Electroplating
| Belt Buckle Material | Rhinestone |
|---|---|
| Design Details | Diamond |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Diamond |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 104g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Belt Buckle Material | Rhinestone |
|---|---|
| Design Details | Diamond |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Diamond |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 104g |























