
Wholesale 925 Sterling Silver Heartshaped Inlaid Shell Ring Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Mosaic Material | Shell |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $20.89
-65%$20.89
$7.31More Images





Wholesale 925 Sterling Silver Heartshaped Inlaid Shell Ring Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Mosaic Material | Shell |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Mosaic Material | Shell |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























