
Wholesale Accessories Titanium Steel Geometric Ochain Women's Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images





Wholesale Accessories Titanium Steel Geometric Ochain Women's Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 5g |























