
Wholesale Acrylic Beaded Geometric Style Handmade Clavicle Necklace With Metal Spring Buckle
Wholesale Acrylic Beaded Geometric Style Handmade Clavicle Necklace With Metal Spring Buckle
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
Original: $3.20
-65%$3.20
$1.12More Images






Wholesale Acrylic Beaded Geometric Style Handmade Clavicle Necklace With Metal Spring Buckle
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |























