
Wholesale Acrylic Handmade Turkey Asymmetric Pendant Earrings With Cartoon Characters And Geometric Patterns For Women
Wholesale Acrylic Handmade Turkey Asymmetric Pendant Earrings With Cartoon Characters And Geometric Patterns For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,U-Shaped,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Festival Element |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images










Wholesale Acrylic Handmade Turkey Asymmetric Pendant Earrings With Cartoon Characters And Geometric Patterns For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,U-Shaped,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Festival Element |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,U-Shaped,Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Festival Element |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























