
Wholesale Acrylic Simple Geometric Heart Ushape Drop Shape Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,U-Shape,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images











Wholesale Acrylic Simple Geometric Heart Ushape Drop Shape Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,U-Shape,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,U-Shape,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























