
Wholesale Acrylic Women's Small Fresh Necklace With Heart Bow Insects Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Acrylic Women's Small Fresh Necklace With Heart Bow Insects Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow,Insects |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Small Fresh,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images





Wholesale Acrylic Women's Small Fresh Necklace With Heart Bow Insects Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow,Insects |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Small Fresh,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow,Insects |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Small Fresh,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























