
Wholesale Alloy And Stainless Steel Casual Business Fashion Men's Rectangular Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 66g |
Original: $19.52
-65%$19.52
$6.83More Images








Wholesale Alloy And Stainless Steel Casual Business Fashion Men's Rectangular Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 66g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 31Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 66g |





















