
Wholesale Alloy Ball Chain Retro Geometric Heart Hollow Love Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images






Wholesale Alloy Ball Chain Retro Geometric Heart Hollow Love Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























