
Wholesale Alloy Bee Brooch For Women Electroplated Insect Pattern Accessories
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images






Wholesale Alloy Bee Brooch For Women Electroplated Insect Pattern Accessories
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























