
Wholesale Alloy Car Watch Head With Round Shape Quartz Pointer And Luminous Digital For Business Style
Wholesale Alloy Car Watch Head With Round Shape Quartz Pointer And Luminous Digital For Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Size | Double-Sided Adhesive + Air Outlet Clip |
| Style | Business |
| Weight | 21g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images



Wholesale Alloy Car Watch Head With Round Shape Quartz Pointer And Luminous Digital For Business Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Size | Double-Sided Adhesive + Air Outlet Clip |
| Style | Business |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Size | Double-Sided Adhesive + Air Outlet Clip |
| Style | Business |
| Weight | 21g |























