🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Waterproof Quartz Men's Business Fashion Watch
Wholesale Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Waterproof Quartz Men's Business Fashion Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Select Color
From $6.87
Original: $19.62
-65%Wholesale Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Waterproof Quartz Men's Business Fashion Watch—
$19.62
$6.87More Images









Wholesale Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Waterproof Quartz Men's Business Fashion Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















