
Wholesale Alloy Clavicle Chain Necklace With Fritillaria Flower Design And Electroplating Treatment Light Luxury Style For Women
Wholesale Alloy Clavicle Chain Necklace With Fritillaria Flower Design And Electroplating Treatment Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images























Wholesale Alloy Clavicle Chain Necklace With Fritillaria Flower Design And Electroplating Treatment Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























