
Wholesale Alloy Cowhide Leather Rope Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment Vintage Distressed Style Unisex Allmatch
Wholesale Alloy Cowhide Leather Rope Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment Vintage Distressed Style Unisex Allmatch
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images



Wholesale Alloy Cowhide Leather Rope Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment Vintage Distressed Style Unisex Allmatch
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























