
Wholesale Alloy Doublelayer Hollow Peach Heart Waist Chain Jewelry For Female As Dress Decorative Belt
Wholesale Alloy Doublelayer Hollow Peach Heart Waist Chain Jewelry For Female As Dress Decorative Belt
| Buckle Element | Peach Heart |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Size | 115Cm |
| Style | All-Match |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 33g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images






Wholesale Alloy Doublelayer Hollow Peach Heart Waist Chain Jewelry For Female As Dress Decorative Belt
| Buckle Element | Peach Heart |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Size | 115Cm |
| Style | All-Match |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Element | Peach Heart |
|---|---|
| Circle Of Belt | Single Lap |
| Gender | Female |
| Material | Alloy |
| Size | 115Cm |
| Style | All-Match |
| Suitable For Season | Autumn |
| Weight | 33g |























