
Wholesale Alloy Electroplated Flower Geometric Tassel Earrings For Women Light Luxury And High Sense Style
Wholesale Alloy Electroplated Flower Geometric Tassel Earrings For Women Light Luxury And High Sense Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Advanced Sense,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images







Wholesale Alloy Electroplated Flower Geometric Tassel Earrings For Women Light Luxury And High Sense Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Advanced Sense,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Advanced Sense,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























