🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Alloy Electroplated Mouthshaped Lip Brooch Women's Accessories
| Function | Decorate |
|---|---|
| Gender | Lip Brooch,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Weight | 21g |
Select Color
From $0.56
Original: $1.61
-65%Wholesale Alloy Electroplated Mouthshaped Lip Brooch Women's Accessories—
$1.61
$0.56More Images








Wholesale Alloy Electroplated Mouthshaped Lip Brooch Women's Accessories
| Function | Decorate |
|---|---|
| Gender | Lip Brooch,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decorate |
|---|---|
| Gender | Lip Brooch,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Weight | 21g |