
Wholesale Alloy Electroplated Sun Moon Star Cloud Universe Pattern Necklace And Earring Set For Women
Wholesale Alloy Electroplated Sun Moon Star Cloud Universe Pattern Necklace And Earring Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Sun Moon Set,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images







Wholesale Alloy Electroplated Sun Moon Star Cloud Universe Pattern Necklace And Earring Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Sun Moon Set,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Sun Moon Set,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Minimalist |
| Weight | 8g |























