
Wholesale Alloy Fashion Pendant Necklace With Heart And Flower Patterns Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 84g |
Original: $4.26
-65%$4.26
$1.49More Images




Wholesale Alloy Fashion Pendant Necklace With Heart And Flower Patterns Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 84g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 84g |























