
Wholesale Alloy Fruit Pattern Electroplated Women's Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 32g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Wholesale Alloy Fruit Pattern Electroplated Women's Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 32g |























