
Wholesale Alloy Geometric And Flower Pattern Exaggerated Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images











Wholesale Alloy Geometric And Flower Pattern Exaggerated Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























