
Wholesale Alloy Geometric Cross Imitation Bronze Fashion Jewelry Necklace
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Company | Yiwu Qinuo Jewelry Co.,Ltd |
| Gender | Unisex |
| Industrial Belt | Zhejiang Jinhua Industrial Belt |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $3.20
-65%$3.20
$1.12More Images




Wholesale Alloy Geometric Cross Imitation Bronze Fashion Jewelry Necklace
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Company | Yiwu Qinuo Jewelry Co.,Ltd |
| Gender | Unisex |
| Industrial Belt | Zhejiang Jinhua Industrial Belt |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Company | Yiwu Qinuo Jewelry Co.,Ltd |
| Gender | Unisex |
| Industrial Belt | Zhejiang Jinhua Industrial Belt |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























