
Wholesale Alloy Geometric Handmade Versatile Clavicle Chain Beaded Pearl Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images


















Wholesale Alloy Geometric Handmade Versatile Clavicle Chain Beaded Pearl Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 1g |























