
Wholesale Alloy Geometric Hollow Zircon Ring With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.77
-65%$0.77
$0.27More Images




Wholesale Alloy Geometric Hollow Zircon Ring With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























