
Wholesale Alloy Geometric Pearl Ring For Women With Environmental Protection Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Ring | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Chanel Style |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Type | Light Luxury Style |
| Weight | 59g |
More Images






Wholesale Alloy Geometric Pearl Ring For Women With Environmental Protection Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Ring | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Chanel Style |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Type | Light Luxury Style |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Ring | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Chanel Style |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Type | Light Luxury Style |
| Weight | 59g |























