
Wholesale Alloy Geometric Square Spiral Pendant Necklace For Women With Dripping Oil Design And Wax Thread
Wholesale Alloy Geometric Square Spiral Pendant Necklace For Women With Dripping Oil Design And Wax Thread
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 13g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images








Wholesale Alloy Geometric Square Spiral Pendant Necklace For Women With Dripping Oil Design And Wax Thread
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 13g |























