
Wholesale Alloy Geometric Style Electroplated Multilayer Women's Bracelet
| Amazon Explosion Small Goods | Metal Chain Multi-Layer Suit Bracelet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Cross-Border Market |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images









Wholesale Alloy Geometric Style Electroplated Multilayer Women's Bracelet
| Amazon Explosion Small Goods | Metal Chain Multi-Layer Suit Bracelet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Cross-Border Market |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Amazon Explosion Small Goods | Metal Chain Multi-Layer Suit Bracelet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Cross-Border Market |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























