
Wholesale Alloy Geometric Style Electroplated Stainless Steel Needle Flower Petals Tassel Earrings For Women
Wholesale Alloy Geometric Style Electroplated Stainless Steel Needle Flower Petals Tassel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $4.01
-65%$4.01
$1.40More Images









Wholesale Alloy Geometric Style Electroplated Stainless Steel Needle Flower Petals Tassel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |





















