
Wholesale Alloy Geometric Ushaped Dripping Oil Cowboy Boots Hat Drop Pendant Earrings Jewelry For Women
Wholesale Alloy Geometric Ushaped Dripping Oil Cowboy Boots Hat Drop Pendant Earrings Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







Wholesale Alloy Geometric Ushaped Dripping Oil Cowboy Boots Hat Drop Pendant Earrings Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Daily Necessities |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |























