
Wholesale Alloy Heart Shaped Electroplated Ring For Women And Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $0.89
-65%$0.89
$0.31More Images










































Wholesale Alloy Heart Shaped Electroplated Ring For Women And Unisex
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























