
Wholesale Alloy Men's Business Style Round Dial Luminous Waterproof Mechanical Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Butterfly Double Snap Button Buckle
Wholesale Alloy Men's Business Style Round Dial Luminous Waterproof Mechanical Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Butterfly Double Snap Button Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $12.54
-65%$12.54
$4.39More Images




Wholesale Alloy Men's Business Style Round Dial Luminous Waterproof Mechanical Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Butterfly Double Snap Button Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |





















