
Wholesale Alloy Minimalist Geometric Halfcircle Inlaid Zircon Electroplated Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images




Wholesale Alloy Minimalist Geometric Halfcircle Inlaid Zircon Electroplated Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























