
Wholesale Alloy Oval Retro Fashion Exaggerated Luxury Geometric Diamond Open Ring For Unisex And Women
Wholesale Alloy Oval Retro Fashion Exaggerated Luxury Geometric Diamond Open Ring For Unisex And Women
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 69g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images








Wholesale Alloy Oval Retro Fashion Exaggerated Luxury Geometric Diamond Open Ring For Unisex And Women
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 69g |























