
Wholesale Alloy Retro Geometric Animal Style Oil Dripping Butterfly Ring Set With Electroplating For Women
Wholesale Alloy Retro Geometric Animal Style Oil Dripping Butterfly Ring Set With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Alloy |
| Style | Retro,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images












Wholesale Alloy Retro Geometric Animal Style Oil Dripping Butterfly Ring Set With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Alloy |
| Style | Retro,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Alloy |
| Style | Retro,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























