
Wholesale Alloy Retro Geometric Water Drop Tassel Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 45g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Wholesale Alloy Retro Geometric Water Drop Tassel Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 45g |























