
Wholesale Alloy Spider Pendant Jewelry Set With Electroplating For Women Necklace Ring Brooch Earrings
Wholesale Alloy Spider Pendant Jewelry Set With Electroplating For Women Necklace Ring Brooch Earrings
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Spider |
| Pendant Material | Alloy |
| Set Combination | Clothes + Necklaces + Earrings + Jewelry |
| Style | Personality,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images







Wholesale Alloy Spider Pendant Jewelry Set With Electroplating For Women Necklace Ring Brooch Earrings
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Spider |
| Pendant Material | Alloy |
| Set Combination | Clothes + Necklaces + Earrings + Jewelry |
| Style | Personality,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Spider |
| Pendant Material | Alloy |
| Set Combination | Clothes + Necklaces + Earrings + Jewelry |
| Style | Personality,Animals |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 57g |























